Kawasaki TJ 53 E El Tipi Sondaj Karot

Anasayfa Kawasaki TJ 53 E El Tipi Sondaj Karot

KAWASAKİ TJ 53 E El TİPİ SONDAJ KAROT


Motor Tipi : Air-cooled, 2-stroke, Single cylinder, Horizontal shaft
Silindir Sayısı : 1
Silindir Çapı x strok : 44 x 35 mm
Hacim : 53.2cm³
Maksimum Güç : 2.6 HP
Maksimum Tork : 3.0 Nm (2.21 ft.lbs) / 5000 rpm
Yakıt Deposu Kapasitesi (Litre) : 1.1 litres
     

  • Açıklamalar

KALİTE VE DÜRÜSTLÜK = İN-KA EL TİPİ KAROT VE SONDAJ SİSTEMLERİ 

İn-Ka el tipi karot ve sondaj sistemleri kullanım alanları:

Mermer ve maden ocaklarında: Rezerv, ayna yüksekliği, mermer-maden kalitesi tespitlerinde in-ka el tipi benzinli sondaj karot makinelerini kullanmak ekonomik-hızlı ve kolay.

Arama – kurtarma çalışmalarında: İn-ka benzinli el sondaj sistemleri; arama-kurtarma çalışmalarında büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Su tespiti: Su arama ve tespiti uygulamaları, İn-ka karotlu el sondaj sistemleri ile kolaydır.

Zemin Etüd: Jeoloji alanında, yapılmakta olan zemin etüdü uygulamalarında,in-ka el tipi karotlu sondaj sistemlerihızlı ve ekonomik çözümler sağlar.

Şehir içi ve şehirler arası yollarda: tabela-direk, aydınlatma lambaları ve korkuluk montaj işlemlerinde temel deliği açılması işlerindeİn-ka benzinli portatif/taşınabilen/seyyar el sondajı sistemleri ile çok kolaydır.

Baraj, gölet, karayolu şantiyelerinde, maden ve mermer ocaklarında çıkan blok kayaların üzerinde delik açılması işlemlerinde, in-ka el tipi karot sondaj makineleri işletme maliyetlerini düşürür.

İn-ka el tipi benzinli karotlu sondaj sistemlerinde; 2 ve/veya 4 zamanlı (kawasakı honda-stahlmann-stahlmac-General Power) benzinli motor kullanılmasından dolayı başka bir enerji gücüne (elektrik) ihtiyaç duyulmamaktadır.

İn-ka seyyar el sondajı sistemlerinin nakliyesi/taşınması çok kolaydır. İn-ka benzinliel sondaj sistemleribinek bir aracın bagajına kolaylıkla sığmaktadır. Taşıma çantaları ile, her türlü arazilerde, insan gücü ile rahatlıkla taşınabilmektedir.

İn-ka el tipi portatif sondaj karot sistemleri doğaya zarar vermez, uygulama yapılacak lokasyon sahasına ulaşılması için, yol açma işlemi gerektirmez.Uygulama Videoları

El Tipi Benzinli Sondaj Karot Uygulama Videosu

Kawasaki TH48 Motorlu El Tipi Sondaj Karot Videosu

Karotlu El Tipi Sondaj Makinesi Videosu

Benzinli El Sondaj Karot Uygulaması

El Sondaj Karot Uygulaması Numune Alma

İNKA el tipi sondaj karot makinesi