El Tipi Sondaj

Anasayfa El Tipi Sondaj

El Tipi Sondaj


Silindir Hacmi : 51 cc
Ağırlık : 10 kg
Soğutma Sistemi : Hava Soğutmalı
Yakıt Deposu : 1 litre
Yakıt Tipi : Yağ Karışımı, 50ml/1 litre
Yakıt Cinsi : Kurşunsuz
Tahrik Motoru 2 Zamanlı Benzinli Motor.
     

  • Açıklamalar

Ekonomik 2 Zamanlı Benzin Motorlu El tipi benzinli sondaj karot motorları ile sondaj karot uygulamaları hızlı ve kolay.

in-ka kalitesiyle...
2 ZAMANLI BENZİNLİ DELİCİ MAKİNE VE SONDAJ KULLANIM TALİMATI

Benzin sınıfı: kurşunsuz 95 oktan - yağ sınıfı: 2 t benzinli motor yağı
1 litre benzine, maksimum 50 ml 2 zamanlı motor yağı (2t yağ sınıfı) eklenerek karışım yapılacaktır. Benzin ve yağ karışımı dışarıda bir bidon içerisinde yapılmalıdır. Makineye, yağlı benzin ikmali yapılmadan önce mutlaka dışarıda bir bidon içerisinde çalkalama işlemi yapılmalıdır. Benzin – yağ karışımında, set içerisinde bulunan enjektörü ( 50ml) kullanınız.

Karbüratörün üzerindeki siyah mandalı yine karbüratör üzerinde bulunan (sembol, açık : ııı) lastik pompaya doğru ittiriniz, daha sonra lastik pompayı, pompalayarak motoru/karbüratörü benzin ile doldurunuz. Siyah mandalı sembol kapalı, ı/ı konuma getiriniz.Gaz tetiği üzerindeki düğmeyi on (açık) konuma getiriniz, gaza basarak start ipini çalışana kadar çekin, makine çalıştıktan hemen sonra karbüratör üzerindeki siyah mandalı sembol, açık: ııı konumuna getirin. Stop düğmesi: sağ tutma kolunda bulunan gaz tetiği üzerindeki düğmenin off (kapalı) konumudur.

ilk çalıştırmayı, bir depo yağlı benzin bitene kadar, makineyi yüke sokmadan ara -ara gaz vererek çalıştırarak rodaj işlemini gerçekleştirin. Makineyi yağsız benzinle kesinlikle çalıştırmayınız.

Delici makine için shell 95 oktan kurşunsuz benzin tavsiye edilmektedir. 2 zamanlı benzinli motor yağı sınıfı: 2t’dir.Makineyi her bir saatlik çalışmadan sonra 10 dakika dinlendiriniz.

Makineyi kullanırken ve yakıt ikmali yaparken ateş, kıvılcım çıkarıcı maddeler, yanan sigara ve benzeri maddeleri uzak tutunuz. Yakıt ikmali yaparken makineyi çalıştırmayınız/stop ediniz.

Makineyi kullanırken ve sondaj uygulamaları yaparken, mutlaka koruyucu iş elbiseleri ve ekipmanlarını kullanınız. (koruyucu gözlük, kulaklık, toz maskesi, eldiven, baret ve iş ayakkabıları kullanınız ve benzeri ekipmanlar ) makine ile işiniz bittikten sonra deposunda kalan yağlı benzini mutlaka boşaltınız.Uygulama Videoları

El Tipi Benzinli Sondaj Karot Uygulama Videosu

Kawasaki TH48 Motorlu El Tipi Sondaj Karot Videosu

Karotlu El Tipi Sondaj Makinesi Videosu

Benzinli El Sondaj Karot Uygulaması

El Sondaj Karot Uygulaması Numune Alma

İNKA el tipi sondaj karot makinesi